Szkolenia - Konferencje - Wesela - Studniówki / Kraków - Niepołomice - Wieliczka. Zakrzów 343 k/ Niepołomic. Rezerwacja: +48 668 811 821 biuro.zajazd.celtycki@gmail.com

Hotel Zajazd Celtycki oferuje wygodne noclegi w okolicach miejscowości Niepołomice, Kraków, Wieliczka. Komfortowe pokoje, cicha i spokojna okolica, konkurencyjne ceny noclegów i restauracja na miejscu!

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby szukające noclegów w najbliższych okolicach miejscowości Niepołomice, Kraków i Wieliczka do naszego hotelu Zajazd Celtycki. Oferujemy wygodne noclegi w komfortowych pokojach dla 1-4 osób. Na miejscu znajduje się także restauracja oferująca śniadania, obiady i kolacje.

Hotel Zajazd Celtycki - noclegi Niepołomice, Wieliczka, Kraków

Hotel Zajazd Celtycki – noclegi Niepołomice – Wieliczka – Kraków

Nasz hotel znajduje się w spokojnej, leśnej okolicy zaledwie kilka kilometrów od zamku w Niepołomicach oraz kopalni soli w Wieliczce. Od Zamku Królewskiego na Wawelu w Krakowie dzieli nas niespełna 20 km. Noclegi w naszym hotelu są więc doskonałym miejscem dla osób pragnących zwiedzać atrakcje Krakowa i okolicznych miejscowości i szukających spokojnego, cichego miejsca noclegowego. Duże i przestronne pokoje, konkurencyjne ceny noclegów oraz restauracji, możliwość odpoczynku na łonie natury i bliskość do licznych atrakcji turystycznych Małopolski czyni hotel Zajazd Celtycki niemal bezkonkurencyjnym obiektem noclegowym w okolicach Krakowa, co potwierdzają liczne dobre opinie o naszym hotelu.

Zobacz więcej >>> Hotel Zajazd Celtycki – noclegi w okolicach Krakowa – Kraków – Wieliczka – Kraków

Serdecznie zapraszamy do naszego hotelu wszystkich, którzy szukają wygodnych i tanich noclegów w okolicach największych atrakcji turystycznych Małopolski!