Szkolenia - Konferencje - Wesela - Studniówki / Kraków - Niepołomice - Wieliczka. Zakrzów 343 k/ Niepołomic. Rezerwacja: +48 668 811 821 biuro.zajazd.celtycki@gmail.com

Co zrobić aby wigilia firmowa była wyczekiwana przez pracowników i pomogła w jeszcze lepszej integracji zespołu? Można, na przykład, zorganizować wigilię firmową poza firmą!

Imprezy firmowe i imprezy integracyjne weszły na stałe do kalendarza dużych, średnich a nawet małych firm. Niektóre firmy wykorzystują także inne okazje do lepszej integracji pracowników. Taką okazją mogą być na przykład firmowe wigilie, które coraz częściej wykorzystywane są do integracji zespołu. Coraz częściej także wigilie firmowe są organizowane poza siedzibą firmy.

Na co zwrócić uwagę wybierając idealne miejsce do organizacji firmowej wigilii? Warto z pewnością wybrać takie miejsce, które będzie mogło zapewnić catering na odpowiednim poziomie oraz było otwarte na organizację ewentualnych dodatkowych atrakcji (na przykład zakończenie firmowej wigilii kuligiem może być bardzo ciekawym pomysłem).

Warto wziąć pod uwagę także komfort miejsca, jego położenie i lokalizację. Dobrym pomysłem może być wybór miejsca na wigilię firmową poza miastem, bowiem choćby krótka podróż do miejsca imprezy pozwoli nabrać pracownikom odpowiedniego dystansu do firmy oraz zapewni odpowiedni odpoczynek psychiczny. Dość istotnym elementem może być także – na przykład – położenie miejsca przeznaczenia. Idealnym wydaje się tutaj wybór na miejsce firmowej imprezy wigilijnej miejsca na uboczu, na przykład w otoczeniu lasu. Nada to – zwłaszcza wówczas, gdy okolice przysypie śnieg (a w grudniu jak najbardziej można się już go spodziewać) – dodatkowego uroku firmowej wigilii.

Takim idealnym miejscem na firmową wigilię dla firm z Krakowa i okolic wydaje się nasz Hotel Zajazd Celtycki położony w spokojnej i urokliwej okolicy, w otoczeniu lasu, zaledwie kilkanaście kilometrów od Krakowa. Nasza hotelowa restauracja gwarantuje także catering na odpowiednim poziomie, a obszerne, klimatyzowane sale zapewnia odpowiedni komfort uczestnikom imprezy. Jesteśmy także otwarci na wszelkie sugestie dotyczące organizacji imprezy.