Szkolenia - Konferencje - Wesela - Studniówki / Kraków - Niepołomice - Wieliczka. Zakrzów 343 k/ Niepołomic. Rezerwacja: +48 668 811 821 biuro.zajazd.celtycki@gmail.com

V Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych jednak nie odbędzie się październiku 2017. Impreza odbędzie się w kwietniu 2018.

Według wcześniejszych zapowiedzi V Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych, największej w Polsce tego typu konferencji branży hotelarskiej miał odbyć się w Warszawie 27 października 2017 roku. Impreza jednak nie odbędzie się w tym terminie. Na piątą edycję tej prestiżowej konferencji hotelarskiej będziemy musieli poczekać do przyszłego roku – impreza ma się odbyć 25 kwietnia 2018 roku.


HOTEL ZAJAZD CELTYCKI

ORGANIZUJEMY WESELA – IMPREZY FIRMOWE – EVENTY – KONFERENCJE – SZKOLENIA

ZOBACZ OFERTĘ


 

Miejscem V Ogólnopolskiego Kongresu Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych będzie stolica Polski, a konkretniej Multikino w popularnej galerii handlowej Złote Tarasy. Udział w konferencji kosztuje 599 zł netto (cena w przedsprzedaży aktywnej do końca listopada 2017).

W czasie jednodniowej konferencji uczestnicy będą mogli wziąć udział w sześciu prelekcjach, dotyczących, między innymi, wykorzystania social mediów w mediach społecznościowych, zdobywaniu dotacji w branży hotelarskiej, zarządzaniu opiniami o hotelu w internecie i wykorzystaniu ich do poprawy wizerunku hotelu, jak zwiększać przychody hotelu przy organizacji imprez i eventów. Szczegółowy program konferencji przedstawimy wkrótce.

 

 

 


Źródło: www.rentownyhotel.pl