Szkolenia - Konferencje - Wesela - Studniówki / Kraków - Niepołomice - Wieliczka. Zakrzów 343 k/ Niepołomic. Rezerwacja: +48 668 811 821 biuro.zajazd.celtycki@gmail.com

Hotel Zajazd Celtycki zaprasza firmy, instytucje i organizacje z całej Polski do współpracy. Dysponujemy komfortową salą konferencyjną w doskonałej lokalizacji w najbliższych okolicach takich miejscowości jak Niepołomice, Kraków i Wieliczka.

Nasz hotel Zajazd Celtycki znajduje się w spokojnej okolicy w miejscowości Zakrzów położonej zaledwie kilka kilometrów od Niepołomic.  Lokalizacja naszego hotelu stwarza doskonałe warunki do odbycia konferencji biznesowych lub naukowych dla firm i instytucji z Niepołomic, Krakowa, Wieliczki, a także całej Polski. Hotel dysponuje ponadto 80 miejscami noclegowymi w pokojach jedno, dwu, trzy i czteroosobowych, a na terenie całego obiektu zapewniamy bezpłatny dostęp do internetu.

Konferencje – sala konferencyjna Niepołomice – Wieliczka – Kraków >> zobacz więcej: zdjęcia i pełny opis

Sala konferencyjna „myśliwska” Niepołomice

Sala myśliwska przeznaczona jest do organizacji nie tylko mniejszych ale i większych spotkań i konferencji, może pomieścić nawet 200-300 uczestników konferencji. Sala wyposażona jest w projektor multimedialny oraz flipchart, na życzenie możliwe jest także skorzystanie także z innych profesjonalnych sprzętów multimedialnych. Sala jest klimatyzowana.

Sala konferencyjna „rycerska” Niepołomice

Sala rycerska może pomieścić do 300 uczestników spotkania lub konferencji. Sala wyposażona jest w projektor multimedialny oraz flipchart, na życzenie możliwe jest także skorzystanie także z innych profesjonalnych sprzętów multimedialnych. Sala konferencyjna „rycerska” jest klimatyzowana.

Nasze sale konferencyjne mogą być ze sobą połączone i pomieścić w sumie nawet ponad tysiąc uczestników konferencji.

Zachęcamy firmy z całej Polski do organizacji konferencji i imprez firmowych w naszym hotelu. Lokalizacja w spokojnej okolicy, a jednocześnie w najbliższych okolicach bogatych w atrakcje turystyczne miejscowości, takich jak Niepołomice, Wieliczka i Kraków gwarantuje udaną i niezapomnianą konferencję.