Szkolenia - Konferencje - Wesela - Studniówki / Kraków - Niepołomice - Wieliczka. Zakrzów 343 k/ Niepołomic. Rezerwacja: +48 668 811 821 biuro.zajazd.celtycki@gmail.com

Rozpoczęła się kolejna, pierwsza w roku 2018, edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Zgłoszenia od firm z branży turystycznej przyjmowane będą do 13 lutego.

Następny „weekend za pół ceny” będzie miał miejsce w dniach 8-11 marca 2018. Właśnie przyjmowane są zgłoszenia od obiektów turystycznych z całej Polski. Ostateczny termin zgłoszeń upływa we wtorek 13 lutego. Zgłoszenia do programu „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” przyjmowane są na stronie internetowej www.polskazobaczwiecej.pl.


Hotel Zajazd Celtycki – noclegi, imprezy firmowe, wesela, komunie w okolicach Krakowa!

ZOBACZ OFERTĘ


„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to akcja organizowana przez Polską Organizację Turystyczną polegająca na przygotowywaniu weekendowych akcji zniżkowych w obiektach turystycznych i gastronomicznych w Polsce. Akcja organizowana jest już od kilku lat, dwa razy w roku, późną zimą i jesienią, w okresie niskiego ruchu turystycznego. W poprzedniej edycji akcji, która odbyła się jesienią zeszłego roku, wzięło udział 550 firm turystycznych. W weekend 6-8 października 2017 z oferowanych zniżek skorzystało ponad 100 tysięcy turystów.

Więcej informacji na temat akcji znajdziesz na stronie internetowej www.polskazobaczwiecej.pl