Szkolenia - Konferencje - Wesela - Studniówki / Kraków - Niepołomice - Wieliczka. Zakrzów 343 k/ Niepołomic. Rezerwacja: +48 668 811 821 biuro.zajazd.celtycki@gmail.com

Według opracowania portalu Hotele.pl w marcu tego roku ceny hoteli w Polsce dość znacznie wzrosły w porównaniu do analogicznego okresu roku 2016. Najwyższy procentowy wzrost cen noclegów w hotelach odnotowano w stolicy województwa małopolskiego, Krakowie.

W marcu 2017 roku pokój w hotelu w Krakowie kosztował średnio 193 zł.  Z analiz portalu Hotele.pl wynika, że w zestawieniu rok do roku ceny hoteli w Krakowie w marcu tego roku wzrosły niemal o 34 procent. To rekordowy wzrost cen w najpopularniejszych polskich miastach. Drugie miejsce w zestawieniu przypadło Poznaniowi, gdzie w marcu tego roku, w porównaniu z rokiem 2016, za nocleg w hotelu trzeba było zapłacić 20 procent więcej. Spadły natomiast ceny hoteli w Łodzi, gdzie w marcu 2017 za nocleg w hotelu płacono średnio o 3 procent mniej niż w marcu 2016.

Hotel Zajazd Celtycki oferuje noclegi Niepołomice, Kraków, Wieliczka i okolice.

Na tle średniej ceny hoteli w Krakowie nasz hotel Zajazd Celtycki, znajdujący się około 10 km od Krakowa, zdecydowanie pozytywnie wyróżnia się pod względem cen noclegów. W naszym hotelu, dysponującym miejsca dla 80 osób w komfortowych pokojach 1,2 i 3-4 osobowych, nocleg kosztuje nawet kilkadziesiąt złotych mniej niż średnia cena hotelu w Krakowie. Przykładowo pokój dwuosobowy ze śniadaniem w naszym hotelu to koszt od 140 zł za dobę.

Zachęcamy wszystkich turystów odwiedzających Kraków i okolice Krakowa do rezerwowania noclegów w naszym hotelu położonym w spokojnym miejscu, zaledwie kilka kilometrów od Wieliczki, Niepołomic oraz Krakowa. Nasz hotel oferuje wygodne i tanie noclegi Niepołomice, Kraków, Wieliczka i w okolicach tych miejscowości

Źródło: e-hotelarz.pl