Szkolenia - Konferencje - Wesela - Studniówki / Kraków - Niepołomice - Wieliczka. Zakrzów 343 k/ Niepołomic. Rezerwacja: +48 668 811 821 biuro.zajazd.celtycki@gmail.com

W poniedziałek 10 lipca rozpoczęła się kolejna edycja programu „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Zgłoszenia od obiektów turystycznych przyjmowane będą niemal do końca wakacji.

Rozpoczęła się właśnie kolejna odsłona popularnej akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Od kilku dni przyjmowane są zgłoszenia do najbliższej edycji akcji of obiektów oferujących usługi i produkty turystyczne. Najbliższy weekend za pół ceny planowany jest na 6 – 8 października 2017, natomiast organizatorzy, Polska Organizacja Turystyczne, na zgłoszenia od firm turystycznych czeka  do dnia 28 sierpnia. 

Najbliższa edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” będzie już czwartą w ogóle i drugą tegoroczną edycją programu. Poprzedni weekend za pół ceny odbył się w dniach 31 marca – 2 kwietnia, a wzięło w nim udział ponad 450 obiektów turystycznych, z których wyraźna większość wyraziła zadowolenie z wzięcia udziału w akcji obserwując zdecydowane zwiększenie ruchu turystycznego w trakcie weekendu za pół ceny.


Hotel Zajazd Celtycki – noclegi w okolicach miejscowości Kraków, Wieliczka, Niepołomice. Zobacz ofertę >>> Noclegi Niepołomice


Zachęcamy do skorzystania z z możliwości wzięcia udziału w akcji wszystkie firmy i obiekty turystyczne z Małopolski. Do akcji mogą przystąpić wszelkie obiekty z branży usług turystycznych i gastronomicznych, a także inne firmy oferujące usługi dla turystów. Należy podkreślić, że obiekt może zgłosić do programu jedynie część lub nawet jeden z oferowanych przez siebie produktów lub usług, co daje dużą elastyczność w przygotowywaniu ofert promocyjnych.   Przypominamy, ze termin przyjmowania zgłoszeń akcji upływa z dniem 28 sierpnia, a zgłoszenia są przyjmowane na stronie internetowej www.polskazobaczwiecej.pl.


Źródło: AktualnosciTurystyczne.pl