Szkolenia - Konferencje - Wesela - Studniówki / Kraków - Niepołomice - Wieliczka. Zakrzów 343 k/ Niepołomic. Rezerwacja: +48 668 811 821 biuro.zajazd.celtycki@gmail.com

Po wakacyjnej przerwie ruszają kolejne regionalne spotkania właścicieli i dyrektorów hoteli organizowane przez Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego. Spotkania przeznaczone są także dla hotelarzy niezrzeszonych w IGHP. Najbliższe spotkanie odbędzie się już 5 września we Wrocławiu. Wstęp na wszystkie spotkania będzie bezpłatny.

 

Pierwsze wrześniowe spotkanie regionalne IGHP rozpocznie się już 5 września o godz. 10 w hotelu ibis Styles Wrocław Centrum. Kolejne planowane na wrzesień spotkania odbędą się 7 września w Hotelu Vulcan w Szczecinie,  18 września w Hotelu Best Western Grand Hotel Kielce oraz 19 września w Hotelu City Bydgoszcz.

Podczas spotkań poruszane będą, między innymi następujące tematy: RODO, prawa autorskie i pokrewne, zatrudnianie obcokrajowców, europejska kategoryzacja Hotel Stars Union i inne. W czasie spotkań przewidziane są także wystąpienia gości specjalnych i dostawców rekomendowanych przez IGHP. Spotkania zakończy networking przy kawie.

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego zaprasza wszystkich właścicieli i dyrektorów hoteli do uczestnictwa w spotkaniach. Zgłoszenie udziału odbywa się drogą mailową: ighp@ighp.pl. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

 

Źródło: Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego