Szkolenia - Konferencje - Wesela - Studniówki / Kraków - Niepołomice - Wieliczka. Zakrzów 343 k/ Niepołomic. Rezerwacja: +48 668 811 821 biuro.zajazd.celtycki@gmail.com

Paintball jako gra zespołowa niemal ze swojej natury doskonale nadaje się do włączenia do scenariusza firmowej imprezy integracyjnej. Do tego jest – wbrew pozorom – dyscypliną bezpieczną oraz gwarantującą doskonałą zabawę wszystkim pracownikom, bez względu na ich wiek, płeć czy wykształcenie.

W dzisiejszych czasach firmowa impreza integracyjna nie ogranicza się do firmowego wyjazdu do hotelu i spędzeniu czasu przy stole biesiadnym. Impreza firmowa powinna spełnić kilka warunków, a przede wszystkim powinna zintegrować pracowników oraz pozwolić nabrać im odpowiedniego dystansu, a w konsekwencji wpłynąć pozytywnie na wydajność pracy zespołu już po powrocie z imprezy firmowej.


Firmowe imprezy integracyjne w Hotelu Zajazd Celtycki: doskonała lokalizacja, komfortowe noclegi, doskonała restauracja, organizacja dodatkowych atrakcji (paintball, kulig z pochodniami, nauka gry w golfa, zwiedzanie kopalni soli i inne).

SPRAWDŹ OFERTĘ


 

Imprezy firmowe integracyjne – dlaczego paintball?

Paintball przede wszystkim jest grą zespołową – a więc niemal ze swojej natury doskonale nadaje się do włączenia do integracji zespołu. Jeśli dodać do tego fakt, że niemal w DNA paintballa wpisana jest rywalizacja to połączenie funkcji integracyjnej z rywalizacją jeszcze bardziej podnosi atrakcyjność tej gry jako elementu imprez integracyjnych.  Jednocześnie paintball wymaga od uczestników zabawy dość wysokiej aktywności fizycznej, a aktywność fizyczna jest jednym z najlepszych sposobów na rozładowanie stresu i nadmiernego napięcia.

Poza tym paintball jest grą, która może być wykorzystywana w czasie firmowych imprez integracyjnych wielokrotnie. Duża liczba różnych scenariuszy gry w paintball sprawia, że gra ta w zasadzie nigdy się nie nudzi, a przy tym zawsze zachowuje swoje wszystkie, wymienione wyżej, atuty jako elementu imprezy integracyjnej. Podkreślić należy również to, że paintball jest, wbrew obawom niektórych laików, grą bardzo bezpieczną. O bezpieczeństwo grających dbają maski, odpowiednie ubrania ochronne, bezpieczne kulki paintballowe czy też odpowiednio skalibrowane markery.