Szkolenia - Konferencje - Wesela - Studniówki / Kraków - Niepołomice - Wieliczka. Zakrzów 343 k/ Niepołomic. Rezerwacja: +48 668 811 821 biuro.zajazd.celtycki@gmail.com

Przed nami kolejny w tym roku długi weekend. Wszystkich, którzy planują spędzić ten czas w okolicach Krakowa zapraszamy do skorzystania z noclegów w naszym hotelu. Oferujemy noclegi w komfortowych pokojach w hotelu położonym w urokliwym miejscu zlokalizowanym w okolicach takich miejscowości jak Kraków, Wieliczka i Niepołomice.

Tak zwany długi weekend czerwcowy to okres w okolicach katolickiego święta Bożego Ciała, które przypada zawsze w czwartek, dokładnie 60 dni po świętach Wielkiej Nocy. W tym roku Boże Ciało odbędzie się w dniu 15 czerwca. Długi weekend czerwcowy potrwa więc – w zależności od tego ile dni urlopu będziemy chcieli wykorzystać – 4 dni (od czwartku 15 czerwca do niedzieli 18 czerwca; przy wykorzystaniu jednego dnia urlopu) lub aż 9 dni (od soboty 10 czerwca do niedzieli 18 czerwca; przy wykorzystaniu 4 dni urlopu).

Długi weekend czerwcowy to doskonała okazja do kilkudniowych wyjazdów turystycznych, a Kraków i jego okolice (Wieliczka, Niepołomice) to na mapie Polski destynacje niezwykle atrakcyjne pod względem turystycznym. Wszystkich, którzy w długi weekend czerwcowy mają w planach odwiedziny Krakowa i okolic zapraszamy do skorzystania z oferty naszego hotelu, który jest idealnym miejscem dla osób szukających noclegów w okolicach Krakowa.

Dlaczego warto wybrać noclegi w hotelu Zajazd Celtycki

Hotel Zajazd Celtycki – noclegi Niepołomice | Kraków | Wieliczka – to doskonałe miejsce na noclegi w okolicach Krakowa. Położony w otoczeniu lasu jest świetnym miejscem do wypoczynku oraz doskonałą bazą wypadową dla osób, które przy okazji pobytu pragną zwiedzić atrakcje Krakowa, Niepołomic i Wieliczki. Nasz hotel oferuje noclegi w komfortowych pokojach, a hotelowa restauracja serwuje doskonałe posiłki. Na tle zdecydowanej większości hoteli w okolicy wyróżniamy się także atrakcyjnymi cenami noclegów. Gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty hotelu Zajazd Celtycki.

Kontakt Hotel – informacje