Szkolenia - Konferencje - Wesela - Studniówki / Kraków - Niepołomice - Wieliczka. Zakrzów 343 k/ Niepołomic. Rezerwacja: +48 668 811 821 biuro.zajazd.celtycki@gmail.com

Zachęcamy do spędzenia tegorocznego długiego weekendu majowego w Małopolsce. Zapraszamy do hotelu Zajazd Celtycki położonego w okolicach Krakowa, Wieliczki i Niepołomic. Nasz hotel zapewnia doskonałe warunki do wypoczynku oraz jest świetną bazą wypadową do zwiedzania takich atrakcyjnych miejscowości Małopolski jak Kraków czy Wieliczka.

Zachęcamy do spędzenia długiego weekendu majowego w Małopolsce. O tym, że nasz region kryje w sobie wiele różnorodnych atrakcji nie trzeba nikogo przekonywać. W Krakowie i okolicach znajdą coś dla siebie zarówno osoby pragnące wypoczywać na łonie przyrody, jak i ci, którzy nie wyobrażają sobie dobrego wypoczynku bez zwiedzania wyjątkowych zabytków architektury i techniki czy spotkania z kulturą i sztuką. W Krakowie i okolicach Krakowa każdy turysta znajdzie dla siebie aż nadto wyjątkowych atrakcji.

Wszystkich pragnących zwiedzić Kraków i okolice zachęcamy do rezerwowania noclegów w naszym hotelu zlokalizowanym w najbliższych okolicach Krakowa, Wieliczki i Niepołomic. Zapewniamy wygodne noclegi, smaczne wyżywienie w hotelowej restauracji oraz doskonałe warunki do wypoczynku. Nasz hotel jest też doskonałą bazą dla tych wszystkich, którzy zamierzają długi weekend majowy spędzić na zwiedzaniu atrakcji Krakowa, Wieliczki i innych miejsc Małopolski.

Warto wykorzystać najbliższy weekend majowy na dłuższy wyjazd tym bardziej, że tegoroczny kalendarz umożliwia – przy zaledwie trzech dniach wziętego urlopu – przedłużenie majówki aż do 9 dni wolnych od pracy z rzędu. Zachęcamy więc do odwiedzenia Małopolski i do spędzenia tutaj wyjątkowej i niezapomnianej majówki!