Szkolenia - Konferencje - Wesela - Studniówki / Kraków - Niepołomice - Wieliczka. Zakrzów 343 k/ Niepołomic. Rezerwacja: +48 668 811 821 biuro.zajazd.celtycki@gmail.com

Kulig na imprezie firmowej lub imprezie integracyjnej jest wciąż modny i cały czas – mimo upływu lat – jest atrakcją, która niezmiennie tak samo bawi uczestników imprezy.

Kulig na imprezie firmowej to jedna z najbardziej tradycyjnych atrakcji tego typu imprez. Mimo, że kuligi mają już niemal pięćsetletnią historię i w zamierzchłych czasach były jedną z ulubionych rozrywek polskiej szlachty, także dziś, w czasach internetu i nowych technologii, mają wielu zwolenników.

Kuligi od lat pojawiają się w programach imprez firmowych i niemal zawsze są dobrze przyjmowane przez ich uczestników. Kuligi są bowiem doskonałą formą zimowej rekreacji świetnie sprawdzającej się jako jeden z elementów zimowej imprezy integracyjnej. Kulig może się kończyć biesiadą przy ognisku, grillu lub imprezą taneczną. Kulig jest formą doskonałej zabawy, ale potrafi także odstresować zespół oraz zintegrować i zmotywować pracowników.

Kuligi z pochodniami pojawiają się nader często w programach organizowanych w naszym hotelu firmowych imprez integracyjnych. I zawsze należą do największych atrakcji i najlepiej wspominanych przez uczestników imprezy elementów eventu.

Wszystkich zainteresowanych organizacją imprezy firmowej zachęcamy do kontaktu z naszym hotelem w celu otrzymania bliższych informacji na temat organizacji imprezy firmowej w naszym obiekcie.