Szkolenia - Konferencje - Wesela - Studniówki / Kraków - Niepołomice - Wieliczka. Zakrzów 343 k/ Niepołomic. Rezerwacja: +48 668 811 821 biuro.zajazd.celtycki@gmail.com

Kolejna edycja TravelCamp czyli eventu dla osób związanych z branżą hotelarską i turystyczną odbędzie się już 16 listopada 2017 roku.

TravelCamp jest organizowanym od 2010 eventem dla osób zajmujących się marketingiem w turystyce i hotelarstwie. 27 edycja TravelCamp odbędzie się w połowie listopada tego roku. Tym razem miejscem eventu będzie Warszawa. Tradycyjnie uczestnicy tej mini konferencji będą debatować o najnowszych trendach i nowinkach w branży hotelarskiej.


Hotel Zajazd Celtycki w okolicach Krakowa, Wieliczki i Niepołomic. Idealne miejsce na organizację konferencji, szkolenia, imprezy firmowej lub innego eventu.

HOTEL NIEPOŁOMICE – WIELICZKA – OKOLICE KRAKOWA


Na 27# TravelCamp będzie można, między innymi, wysłuchać prelekcji Magdaleny Urbaniak reprezentującej firmę Brand24 o monitoringu sieci i budowaniu relacji z klientami, Bartosza Sułeckiego z Profitroom na temat dobrej komunikacji z gośćmi hotelowymi, Krzysztofa Głąbińskiego z Ratemetrics na temat dystrybucji online dla mniejszych obiektów hotelowych czy Joanny Wójcik z PuhPushGo na tematy wykorzystania na stronach internetowych hoteli i innych obiektów coraz popularniejszych w internecie notyfikacji Web Push.

Zachęcamy do dokonania bezpłatnej rejestracji na stronie internetowej ww.travelcamp.pl oraz do uczestnictwa w listopadowej konferencji TravelCamp. Następna, 28 już edycja TravelCamp, odbędzie się w roku 2018. Prawdopodobnie jednym z miast goszczących uczestników eventu będzie Kraków.

 


Źródło: www.travelcamp.pl