Szkolenia - Konferencje - Wesela - Studniówki / Kraków - Niepołomice - Wieliczka. Zakrzów 343 k/ Niepołomic. Rezerwacja: +48 668 811 821 biuro.zajazd.celtycki@gmail.com

Jedna z najbardziej popularnych w Polsce internetowych wyszukiwarek obiektów noclegowych Trivago.pl opublikowała listę najczęściej występujących nazw hoteli w naszym kraju. Jakie nazwy hoteli są najczęstsze? Sprawdźcie – z pewnością będziecie zaskoczeni.

Okazuje się, że najczęściej występującą w Polsce nazwą hotelu jest „Polonia”, która okazała się zwyciężczynią swoistego „konkursu” na najmniej oryginalną nazwę hotelu. Zaraz po „Polonii”, w zestawieniu Trivago.pl, znalazły się „Korona” oraz „Zacisze”. Następne miejsca zajęły hotele „Arkadia”, „Panorama”, „Piast”, „Europa”, „Eden”, „Park” oraz „Magnolia”. Ranking opracowany został na podstawie nazw obiektów noclegowych dostępnych w wyszukiwarce noclegów Trivago.pl.

Na przeciwnym biegunie znajdują się takie hotele jak nasz. Z tego, co wiemy, jesteśmy jedynym hotelem w Polsce, który nazywa się Zajazdem Celtyckim. Krótko mówiąc hotel Zajazd Celtycki to wyjątkowa nazwa, wyjątkowe miejsce i wyjątkowy hotel, oferujący komfortowe noclegi w konkurencyjnych cenach w najbliższych okolicach takich miejscowości jak Niepołomice, Kraków i Wieliczka.

Hotel Zajazd Celtycki >>> oferujemy noclegi Niepołomice
Zobacz ofertę naszego hotelu – tutaj

 


Źródło: www.trivago.pl