Szkolenia - Konferencje - Wesela - Studniówki / Kraków - Niepołomice - Wieliczka. Zakrzów 343 k/ Niepołomic. Rezerwacja: +48 668 811 821 biuro.zajazd.celtycki@gmail.com

Hotel Zajazd Celtycki w okolicach Niepołomic, Wieliczki i Krakowa zaprasza do siebie na wygodne noclegi w długi weekend majowy!

Nasz obiekt zlokalizowany jest w spokojnych i cichym miejscu w najbliższych okolicach ważnych turystycznych miejscowości Małopolski – Wieliczki, Niepołomic i Krakowa. Oferujemy wygodne noclegi w długi weekend majowy! Zapraszamy do naszego hotelu zarówno na krótki pobyt jak i na dłuższy urlop.

Nasz hotel znajduje się w odległości zaledwie kilka kilometrów od Krakowa, Wieliczki i Niepołomic w niezwykle urokliwym miejscu, które gwarantuje wygodny wypoczynek. Oferujemy komfortowe pokoje jedno, dwu i 3-4 osobowe z łazienkami.

Natomiast nasza restauracja hotelowa oferuje dania kuchni polskiej i europejskiej, a także dania jarskie i wegetariańskie.

Zapraszamy do naszego hotelu na długi weekend! Wciąż mamy wolne miejsca na długi weekend majowy 2017! Aby zarezerwować nocleg skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo!