Szkolenia - Konferencje - Wesela - Studniówki / Kraków - Niepołomice - Wieliczka. Zakrzów 343 k/ Niepołomic. Rezerwacja: +48 668 811 821 biuro.zajazd.celtycki@gmail.com

Już za dosłownie kilka dni rozpoczną się wakacje szkolne. Tych, którzy planują w wakacje zwiedzać atrakcje, które oferują Kraków, Niepołomice i Wieliczka zachęcamy do skorzystania z wygodnych noclegów w naszym hotelu, który jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania atrakcji Krakowa, Niepołomic i Wieliczki. Tych, którzy wciąż nie mają pomysłu na wakacyjny wyjazd, zachęcamy do odwiedzenia Małopolski i – oczywiście – do nocowania w urokliwym hotelu Zajazd Celtycki!

Nasz hotel Zajazd Celtycki to doskonała baza wypadowa do zwiedzania Niepołomic, Wieliczki oraz wszystkich atrakcji Krakowa.

Lokalizacja hotelu – blisko do Niepołomic, Krakowa i Wieliczki

Niewątpliwie lokalizacja hotelu Zajazd Celtycki to jedna, ale nie jedyna, z zalet naszego obiektu. Hotel znajduje się niemal w połowie drogi pomiędzy Niepołomicami i Krakowem, od obu tych miast dzieli nas odległość około 10 km. Do Wieliczki jest jeszcze bliżej. Jeśli dodamy do tego fakt, że hotel położony jest w spokojnej okolicy, nieopodal lasu, noclegi w naszym hotelu stają się realną alternatywą dla noclegów w zatłoczonym mieście, gdzie – zwłaszcza w centrum – uciążliwy hałas i gwar przeszkadzają w wypoczynku nawet nocą. W hotelu Zajazd Celtycki można rzeczywiście naprawdę wypocząć po nawet najbardziej aktywnym dniu spędzonym na zwiedzaniu atrakcji Małopolski.

Tani i wygodny hotel w okolicach Krakowa, Niepołomic, Wieliczki. Niemożliwe? A jednak!

W naszych hotelu oferujemy noclegi w wygodnych pokojach dla jednej, dwóch, trzech lub czterech osób. Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki oraz wyposażone są w telewizor oraz gustowne meble. Jednocześnie zapewniamy noclegi w niezwykle konkurencyjnych cenach. Za nocleg w pokoju dwuosobowym w naszym hotelu zapłacisz już od 140-160 zł za pokój, co jest w Krakowie i okolicach Krakowa ceną niezwykle atrakcyjną.

Restauracja hotelowa

Nasza restauracja serwuje wyśmienite posiłki, między innymi dania kuchni staropolskiej, jarskie i wegetariańskie. Goście naszego hotelu mają możliwość skorzystania ze smacznych posiłków w ciągu całego dnia. Przygotowujemy śniadania, obiady i kolacje.

Zapraszamy na wakacje do Małopolski, do zwiedzania niezwykle urokliwych i pełnych atrakcji Niepołomic, Wieliczki i Krakowa. I gorąco zachęcamy do skorzystania z noclegów w hotelu Zajazd Celtycki tuż obok Krakowa, Wieliczki i Niepołomic!