Szkolenia - Konferencje - Wesela - Studniówki / Kraków - Niepołomice - Wieliczka. Zakrzów 343 k/ Niepołomic. Rezerwacja: +48 668 811 821 biuro.zajazd.celtycki@gmail.com

WYNAJEM FOTOBUDKI KRAKÓW I OKOLICE

FOTOBUDKA KRAKÓW – WIELICZKA – NIEPOŁOMICE

 TakeASmile to profesjonalna fotobudka obsługująca imprezy na terenie Krakowa i w okolicach Krakowa (Wieliczka, Niepołomice)

Fotobudka to doskonały gadżet, która zmieni każde wesele, urodziny, studniówkę, bankiet, bal karnawałowy, event firmowy, czy wieczór panieński w niezapomnianą i wyjątkową imprezę, którą wszyscy uczestnicy będą wspominali nawet po wielu latach?

Chcesz zapewnić gościom rozrywkę, która zrobi prawdziwą furorę? Skorzystaj z oferty wynajmu naszej fotobudki!

DLACZEGO WARTO

 

 

Fotobudka TakeASmile to prawdziwy generator dobrej zabawy na każdą imprezę. Dzięki naszej fotobudce w kilak chwil zrobisz wyjątkową sesję zdjęciową ubarwione wesołymi rekwizytami, a następnie wydrukujesz zdjęcia.

Fotobudka świetnie sprawdza się na każdej imprezie. Szczególnie polecana jest jako dodatkowa atrakcja na takich imprezach i wydarzeniach jak wesela, imprezy integracyjne, eventy firmowe, urodziny i jubileusze, studniówki, bale sylwestrowe i karnawałowe i wszelkiego rodzaju eventy promocyjne. Fotobudka zapewnia świetną zabawę zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Nasza fotobudka nie tylko robi wyjątkowe zdjęcia uwieczniając niezapomniane chwile, ale także w przeciągu dosłownie kilkunstu sekund drukuje fotografie na wysokiej jakości drukarce. Pozwala tym samym uczestnikom imprezy na zabranie ze sobą do domu niezwykłych wesołych pamiątek. Nasza fotobudka jest bardzo łatwa w obsłudze, dzięki czemu nie musicie mieć obaw, że coś się nie uda. Wystarczy wcisnąć przycisk ‚START’, by już po chwili cieszyć się całą serią szalonych zdjęć! Nie musicie martwić o to, że na zdjęciach wyjdziecie mało korzystnie, czy będziecie wyglądać na zaskoczonych. Fotobudka umożliwia podgląd na specjalnym ekranie, na którym wyświetla się także informacja za ile sekund zostanie wykonane kolejne zdjęcie. Dzięki temu zawsze zdążycie się odpowiednio przygotować do kolejnego zdjęcia, przebrać w wybrany rekwizyt oraz przybrać pozę i zmienić minę. Natomiast samo zdjęcie otrzymacie w zaledwie kilka sekund!

Nasza firma umożliwia wynajem fotobudki na terenie Krakowa,  a także innych miejscowości na terenie całej Małopolski. Dzięki naszej fotobudce zmienicie każdą imprezę w niezapomnianą, a wasi goście będą mogli cieszyć się znakomicie spędzonym czasem i mnóstwem wrażeń, a dzięki pamiątkowym zdjęciom z fotobudki wasza impreza pozostanie w pamięci waszych gości na długi czas.

 

NASZA OFERTA

FOTOBUDKA KRAKÓW – NIEPOŁOMICE – WIELICZKA – MAŁOPOLSKA

Oferujemy wynajem naszej fotobudki na imprezy  na terenie Krakowa i innych miejscowości w Małopolsce. Naszą budkę fotograficzną udostępniamy na czas ustalony z Klientem. W czasie wynajmu fotobudki nie ma limitu ilości zdjęć – umożliwiamy klientow wykonanie w tym okresie dowolnej liczby zdjęć! Fotobudka drukuje zdjęcia na wysokiej jakości papierze fotograficznym. Wydrukowane fotografie są od razu gotowe do odbioru. Do szablonu zdjęć można także dodać wybraną grafikę oraz tekst Do dyspozycji gości przez cały czas pozostaje także nasz animator.

Usługi dodatkowe:

  • księga gości – album 50zł
  • pendrive lub DVD ze zdjęciami z imprezy – 50zł

Możliwość uzgodnienia indywidualnego pakietu dopasowanego do potrzeb klienta

Każda kolejna godzina 250zł

Dowóz – każdy kolejny 1 km ponad limit – 1zł/km

NASZE REKWIZYTY

Bez względu na to, czy wynajmiesz naszą fotobudkę na wesele, urodziny, imprezę integracyjną czy dowolne inne wydarzenie masz pewność, że fotobudka zapewni twoim gościom dodatkową rozrywkę. Zapewniamy, że wszyscy uczestnicy twojej imprezy będą mieli ubaw po pachy, a na dodatek każdy dostanie dowód SUPER zabawy w postaci niezapomnianych zdjęć. Różnorodność rekwizytów oraz wyobraźnia gości sprawią, że wszystkie wykonane zdjęcia będą dla nich świetną pamiątką, która już zawsze będzie przywoływała tylko miłe wspomnienia zorganizowanej przez ciebie imprezy.

NAJCZĘSTSZE PYTANIA (F.A.Q.)

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

KONTAKT

PYTANIA I REZERWACJE FOTOBUDKI (KRAKÓW I CAŁA MAŁOPOLSKA)

TakeASmile
664 395 435 | 531 997 907
takeasmile@takeasmile.pl

Strumiany 85
32-002 Węgrzce Wielkie
woj. małopolskie

WYNAJEM SAMOCHODÓW

Więcej informacji

+48 664-395-435