Szkolenia - Konferencje - Wesela - Studniówki / Kraków - Niepołomice - Wieliczka. Zakrzów 343 k/ Niepołomic. Rezerwacja: +48 668 811 821 biuro.zajazd.celtycki@gmail.com

Już za tydzień rozpoczyna się długi weekend majowy 2017. To tradycyjnie w Polsce czas, w którym rozpoczyna się sezon turystyczny.

Majówka to zazwyczaj czas, który Polacy wykorzystują na odpoczynek. Kilkudniowy okres wolny od pracy Polacy najczęściej spędzają w gronie rodziny i znajomych na wolnym powietrzu na popularnych w naszym kraju grillach albo decydują się na kilkudniowe wyjazdy turystyczne. Długi weekend majowy 2017 rozpocznie się już za tydzień, 29 kwietnia.

Hotel Zajazd Celtycki >>> Noclegi Niepołomice

Zachęcamy wszystkich do przyjazdu na długi weekend majowy do Małopolski. Zapraszamy do naszego hotelu Zajazd Celtycki, oferującego wygodne noclegi w pokojach 1,2 oraz 3-4 osobowych w okolicach znanych turystycznych miejscowości: Niepołomice, Kraków i Wieliczka. Noclegi w naszym hotelu to gwarancja wygodnego wypoczynku w spokojnej, leśnej scenerii blisko wszystkich atrakcji turystycznych Krakowa, Wieliczki i Niepołomic.

Długi weekend majowy 2017 rozpoczyna się 29 kwietnia i w przypadku wykorzystania 1 dnia urlopu (2 maja) potrwa 5 dni (do  3 maja włącznie), natomiast wzięcie 3 dni urlopu (2, 4 i 5 maja) pozwoli na cieszenie się aż 9 dniami wolnymi z rzędu (od soboty 28 kwietnia do niedzieli 7 maja).