Szkolenia - Konferencje - Wesela - Studniówki / Kraków - Niepołomice - Wieliczka. Zakrzów 343 k/ Niepołomic. Rezerwacja: +48 668 811 821 biuro.zajazd.celtycki@gmail.com

28# TravelCamp odbędzie się 20 lutego w Krakowie. Pierwsze w roku 2018 roku spotkanie branży turystycznej w ramach eventu TravelCamp poświęcone będzie nowoczesnym metodom wykorzystania strony internetowej w biznesie hotelarskim.

TravelCamp to event skierowany do osób działających w branży turystycznej, zwłaszcza hotelarskiej. W ramach spotkań w nieformalnej, luźnej atmosferze, TravelCamp umożliwia kontakt specjalistów zajmujących się marketingiem z hotelarzami, travel managerami czy przedstawicielami biur podróży. Pierwszy w roku 2018, a już 28 w sumie TravelCamp odbędzie się 20 lutego w Krakowie w godz. 14 – 19. Miejscem spotkania będzie restauracja Pastrami Deli przy ul. Grzegórzeckiej 21.

W programie #28 TraveCamp znajdują się, miedzy innymi, prezentacje Magdaleny Urbaniak z Brand24 „Klient na urlopie to idealny klient. O monitoringu sieci i budowaniu relacji”, Mateusza Ossowskiego z CallPage „Turyści internetów, czyli 3 efektywne sposoby na zwiększenie zapytań ze Twojej strony”, Piotra Bajerleina z Profitroom „Marketing wspierający direct booking” oraz Magdaleny Klimzy reprezentującej PuhPushGo „Web Push następca newslettera w branży turystycznej”.

Bezpłatna rejestracja na #TravelCamp prowadzona jest na stronie internetowej www.travelcamp.pl – tutaj.